Praha a Čechy
Brno a Morava
Ostrava a Slezsko
Plzeň a Karlovy Vary
Hradec Králové
České Budějovice
Domů / Akční nabídka

Akční cena na tepelné čerpadlo s montáží

Hledáte spolehlivé a účinné řešení pro vytápění vašeho domova?
Tepelné čerpadlo Midea 6 kW vám zajistí nejen komfort a úsporu energie, ale i nejlepší cenu.

Naše služby zahrnují rychlé dodání a profesionální montáž tepelného čerpadla, abyste mohli co nejdříve začít šetřit na výdajích za energie. Díky našemu odbornému přístupu a zkušenostem v oblasti montáže tepelných čerpadel si můžete být jisti, že vaše nová investice bude prováděna s maximální pečlivostí a odborností.

Pecet
Montáž TČ vzduch-voda do vaší domácnosti za nejlepší cenu od firmy 81heat.cz
Akční cena
Tepelné čerpadlo Midea
Kompresor Mitsubishi

Tepelné čerpadlo Midea 6 kW s kompresorem MITSUBISHI za 9 999 Kč včetně DPH a montáže a využití Kotlíkové dotace.
O kotlíkovou dotaci mohou žádat majitelé nemovitostí s trvalým pobytem pobírající starobní důchod, invalidní důchod 3. stupně, nízkopříjmové domácnosti.

Tepelné čerpadlo skladem

Montáž obvykle do 1-2 měs

Kompresor Mitsubishi

Kotlíková dotace je tady, aby pořízení tepelného čerpadla bylo dostupnější a snížilo vám vaši investici
Dům

Kotlíková dotace pro tepelné čerpadlo sníží vaší investici

Podpora Kotlíková dotace na tepelné čerpadlo je poskytována ve výši až 95% ze způsobilých výdajů na koupi a instalaci tepelného čerpadla, maximálně do výše 180 000 Kč.

Úspora

Uspoříte peníze
za energie

Bydlíte lépe

Bydlíte lépe
a kvalitněji

Šetříte životní prostředí

Šetříte životní prostředí

Čerpadlo se skládá ze 3 částí

Montáž tepelného čerpadla od 81heat obsahuje

1Venkovní jednotka s kompresorem MITSUBISHI
2Vnitřní jednotka s oběhovým čerpadlem WILO/Shimge
3Ovladač integrovaný do vnitřní jednotky
Pro montáž využíváme tepelné čerpadlo Midea, které obsahuje komponenty nejvyšší kvality, abychom zajistili efektivní a spolehlivý provoz

Pro montáž využíváme tepelné čerpadlo Midea 6 kW, které obsahuje komponenty nejvyšší kvality, abychom zajistili efektivní a spolehlivý provoz. Venkovní jednotka je vybavena robustním kompresorem Mitsubishi, který je známý svou výkonností a odolností vůči nepříznivým povětrnostním podmínkám. Vnitřní jednotka obsahuje oběhové čerpadlo od renomovaných výrobců Wilo nebo Shimge, díky kterým tepelné čerpadlo zaručuje tichý a účinný chod systému. Navíc je ovladač tepelného čerpadla integrován přímo do vnitřní jednotky. Díky pečlivé montáži těchto prvotřídních komponent si můžete být jisti, že vaše tepelné čerpadlo bude fungovat optimálně a bez problémů.

Stojíme si za kvalitou našich produktů

Nejlepší záruka na tepelné čerpadlo jedině od 81heat

Nabízíme nejen profesionální montáž tepelného čerpadla Midea 6 kW, ale také jednu z nejlepších záruk na trhu. Naše záruční podmínky jsou navrženy tak, aby vám poskytly maximální klid a jistotu. Všechny komponenty, včetně venkovní a vnitřní jednotky, jsou pokryty rozsáhlou zárukou, která zahrnuje nejen díly, ale i práci.

Díky kvalifikované instalaci našimi certifikovanými techniky a použití špičkových materiálů, můžete očekávat, že vaše tepelné čerpadlo bude provozováno efektivně a bez problémů po mnoho let.

Chci čerpadlo
Pro ty, které zajímá bližší specifikace

Více informací o našem tepelném čerpadle Midea


Při využití kotlíkové dotace získáte tepelné čerpadlo Midea M-Thermal II split 6kw - energetická třída A+++ pouze za 9 999 Kč bez DPH.

Cena běžné montáže tepelného čerpadla je 25 000 Kč bez DPH - pro montáž do bytu/domu je DPH 12%, pro podnikatele je 21% a pro plátce DPH 0% (přenesená daňová povinnost).
Přehled daní u jednotlivých typů objektů pro Midea - Cena pro podnikatele vč. 21% DPH je 175 329 Kč, včetně základní montáže pak 205 579 Kč, pro byty/domy 12% DPH je 162 288 Kč, včetně základní montáže pak 190 288 Kč, pro plátce DPH s přenesenou daňovou povinností 144 900 Kč, včetně základní montáže pak 169 900 Kč. Uvedené ceny jsou pouze orientační a nejsou nabídkou ve smyslu ust. § 1732 zákona č. 89/2012 Sb., občanský zákoník, ve znění pozdějších předpisů.

arrowPodrobná kalkulace instalace tepelného čerpadla

Níže naleznete přehlednou tabulku, která detailně rozepisuje všechny náklady spojené s pořízením a instalací tepelného čerpadla Midea 6 kW. Tato tabulka vám poskytne jasný přehled o ceně jednotky, nákladech na montáž, materiál a dopravu.

Tepelné čerpadlo
144 642 Kč
Midea M-Thernal II split 6kw
Montáž
20 000 Kč
Materiál
5 000 Kč
Potrubí, konzole, doprava
Celkem 189 999 Kč vč. DPH
9 999 Kč bez DPH
při využití kotlíkové dotace (podpora je poskytována ve výši až 95% výdajů z konečné ceny)

Základní rozsah montáže tepelného čerpadla

Následující tabulka detailně ukazuje základní rozsah montáže tepelného čerpadla Midea 6 kW. Tato tabulka vám poskytne přehled o všech standardních službách a pracích, které jsou součástí instalace. Naleznete zde informace o všech krocích montáže od přípravy místa až po finální zapojení a spuštění systému.

Do 3 m chladivového potrubí pro tepelné čerpadlo 6/16 včetně izolace
Do 3 m elektroinstalačních kabelů - napájecí a komunikační mezi jednotkami
Průraz do zdi (plná cihla, dutá cihla, ytong, panel) v ceně není vrtání do železobetonu, které je třeba kalkulovat individuálně
Vedení svazku trubek a kabelů mezi jednotkami v liště, jejich osazení
Osazení jednotek na zeď + konzole venkovní jednotky a silentbloky (instalace na balkon nebo v dosahu 1 m od země)
Napojení chladírenského (Cu) potrubí na jednotky tzv. pertlováním, vytvoření chl. okruhu, jeho vyvakuování, zkoušky těsnosti, napuštění chladiva do něj
Provozní zkoušky a uvedení Vašeho nového TČ do provozu, důkladné zaškolení obsluhy s předvedením funkčnosti
Vyplnění příslušné dokumentace - předávací protokol a další potřebné dokumenty
Banner 81energy