Praha a Čechy
Brno a Morava
Ostrava a Slezsko
Plzeň a Karlovy Vary
Hradec Králové
České Budějovice
Domů / Solární ohřev TUV

Solární ohřev vody do domácností

Nejefektivnější solární ohřev vody na trhu!
Solární termický ohřev vody jen za 19 999 Kč, po odečtení dotace Nová zelená úsporám Light 70 000 Kč.

Získejte možnost ohřívat teplou vodu solárními kolektory s účinností až 68 procent! Díky státní dotaci Nová zelená úsporám Light je možné získat podporu ve výši až 70 000 Kč a mít solární ohřev vody pouze za 19 999 Kč.

Dotaci je možné čerpat ještě před instalací, takže není třeba investovat vlastní finance. Jako jediní nabízíme možnost zajistit splátky na doplatek 19 999 Kč a to vám usnadní financování solárního ohřevu vody. Hlavní výhodou ohřevu vody solárními panely je nízká spotřeba energie, díky které ušetříte až 70 % nákladů na ohřev teplé vody.

Investice 19 999 Kč do solárního ohřevu vody je zanedbatelná, protože přínos této technologie s kolektory disponující účinností až 68 % je mnohem vyšší!

Ohřev vody v domácnosti prostřednictvím solárních kolektorů s účinností až 68 procent za 1 Kč. Nejlevnější na trhu od 81heat.

Solární ohřev vody obsahuje:

  • Solární trubicový kolektor 1,89m2
  • Solární řídící jednotka
  • Čerpadlová skupina
  • Bojler
  • Expanzní nádoba
  • Instalační materiál kolektorů na střechu do 10m
  • Solární nemrznoucí kapalina
  • Instalace a doprava

Schéma zapojení solárního termického ohřevu vody

Schéma instalace solárního ohřevu vody: Zjistěte, jak solární kolektory mohou zajistit úsporu energií ve vaší domácnosti. Tento obrázek ukazuje, jak solární panely transformují sluneční energii na tepelnou, kterou je následně ohříván bojler. Toto je nejlevnější solární ohřev vody na trhu.

Schéma zapojení solárního ohřevu vody. Nejlevnější a nejefektivnější řešení pro vaši domácnost.

O dotaci 70 000 Kč mohou žádat majitelé nemovitostí s trvalým pobytem pobírající starobní důchod, invalidní důchod 3. stupně, nízkopříjmové domácnosti a lidé pobírající příspěvky na děti. Pokud ani do jedné z kategorií nespadáte lze zažádat o dotaci 45 000 Kč.

 Solární ohřev vody s instalací našich solárních kolektorů s účinností až 68% snížíme vaše náklady na ohřev vody
Kotlíková dotace je tady, aby pořízení tepelného čerpadla bylo dostupnější a snížilo vám vaši investici

Výhodná sleva na solární ohřev vody při zateplení půdy

Pokud si od nás k solárnímu ohřevu vody pořídíte i zateplení půdy, můžete získat významnou slevu na termický ohřev vody.

Při zateplení 50 m² získáte slevu 10 000 Kč a při zateplení nad 75 m² získáte slevu 20 000 Kč. V takovém případě by vás ohřev vody stál pouze 1 Kč. Využijte této jedinečné příležitosti, kdy pořídíte solární ohřev vody bez vlastní investice, a ještě k tomu zvýšíte tepelnou izolaci vaší domácnosti zateplením půdy.

Sleva
Zateplení:
50 m² - 74 m²
Sleva:
10 000 Kč
Sleva
Zateplení:
75 m² - 120 m²
Sleva:
20 000 Kč
Využijte dotaci Nová zelená úsporám Light 90 000 Kč na solární ohřev vody

Solární ohřev vody s profesionální instalací

Společnost 81heat je vaším spolehlivým dodavatelem v oblasti solárního ohřevu vody. Při instalaci našich solárních kolektorů dbáme na nejvyšší bezpečnostní standardy a garantujeme odborný přístup. Naše řešení jsou nejen kvalitní, ale i dlouhodobě spolehlivá, a to zajišťuje minimální potřebu údržby. Zvolte 81heat a ujistěte se, že vaše investice do solárního ohřevu vody je v dobrých rukou.

Banner 81energy