Praha a Čechy
Brno a Morava
Ostrava a Slezsko
Plzeň a Karlovy Vary
Hradec Králové
České Budějovice
Domů / Časté otázky

Často kladené otázky

Zde najdete odpovědi na Vaše nejčastější otázky.

Jak probíhá objednávka

1) Konzultace
Buď nám zavoláte Vy na číslo +420 212 242 512, nebo nám na sebe necháte kontakt prostřednictvím formuláře a my Vám zavoláme. Během hovoru se domluvíme na termínu zaměření.

2) Zaměření umístění čerpadla
Náš technik k Vám přijede ve smluvený čas, probere s Vámi veškeré možnosti a podrobně zaměří umístění jednotky. Na konci zaměření Vám předloží finální nabídku a Vy se můžete na místě rozhodnout, zda s ní souhlasíte a rovnou si zvolíte termín montáže nebo si vše pár dní promyslíte.

3) Montáž čerpadla
Nejen, že čerpadlo budete mít namontované ve smluveném termínu, také budete v jeho ovládání proškolení a samozřejmě po montáži bude vše uklizené.

Kdy a jak čerpadlo zaplatím?

Finální cena se skládá z cen jednotlivých částí tepelného čerpadla, montáže včetně materiálu a dopravy. Zároveň také DPH v sazbě, která se týká konkrétně Vás.

Fakturu obdržíte ihned po namontování tepelného čerpadla a je možné ji uhradit v hotovosti nebo platební kartou.

Kdo bude čerpadlo montovat?

Dbáme na to, aby u zákazníků montovali pouze technici s nejlepším hodnocením a sami si je pravidelně důkladně prověřujeme. Po montáži Vám tepelné čerpadlo přijede předat další technik a ujistí se, že jste s realizací spokojení.

Musím o čerpadlo nějak pečovat?

Nemusíte, postaráme se Vám o něj my. Čerpadlo je stroj a k tomu aby vydrželo sloužit co nejdéle, potřebuje pravidelný servis. Sami víme, že čas letí jako voda, proto se Vám v pravidelných intervalech ozveme, abychom se domluvili na servisní prohlídce.

Zajímá vás něco dalšího?

Neváhejte se na nás obrátit, klientské centrum je Vám k dispozici.

Banner 81energy