Praha a Čechy
Brno a Morava
Ostrava a Slezsko
Plzeň a Karlovy Vary
Hradec Králové
České Budějovice
Domů / Časté otázky

Vaše otázky v oblasti termiky a čerpadel

Vítejte na stránce s často kladenými dotazy! Jsme odborná firma zabývající se instalací tepelných čerpadel vzduch-voda a termického ohřevu vody. Naším cílem je poskytovat zákazníkům kompletní a kvalitní řešení pro úsporu energie a zvýšení komfortu ve vašem domově. Na této stránce najdete odpovědi na nejčastěji kladené otázky týkající se našich služeb, produktů a procesů instalace.

Pokud zde nenaleznete odpověď na svou otázku, neváhejte se podívat na naše specializované stránky, kde se podrobně věnujeme jednotlivým tématům. Kliknutím na níže uvedené odkazy získáte více informací o tepelných čerpadlech, termickém ohřevu vody, údržbě systémů a mnohem více.

Vaše spokojenost je pro nás prioritou, proto jsme tu, abychom vám poskytli všechny potřebné informace a odbornou podporu.

Jak probíhá objednávka

1) Konzultace
Buď nám zavoláte Vy na číslo +420 212 242 512, nebo nám na sebe necháte kontakt prostřednictvím formuláře a my Vám zavoláme. Během hovoru se domluvíme na termínu zaměření.

2) Zaměření umístění čerpadla
Náš technik k Vám přijede ve smluvený čas, probere s Vámi veškeré možnosti a podrobně zaměří umístění jednotky. Na konci zaměření Vám předloží finální nabídku a Vy se můžete na místě rozhodnout, zda s ní souhlasíte a rovnou si zvolíte termín montáže nebo si vše pár dní promyslíte.

3) Montáž čerpadla
Nejen, že čerpadlo budete mít namontované ve smluveném termínu, také budete v jeho ovládání proškolení a samozřejmě po montáži bude vše uklizené.

Kdy a jak čerpadlo zaplatím?

Finální cena se skládá z cen jednotlivých částí tepelného čerpadla, montáže včetně materiálu a dopravy. Zároveň také DPH v sazbě, která se týká konkrétně Vás.

Fakturu obdržíte ihned po namontování tepelného čerpadla a je možné ji uhradit v hotovosti nebo platební kartou.

Kdo bude čerpadlo montovat?

Dbáme na to, aby u zákazníků montovali pouze technici s nejlepším hodnocením a sami si je pravidelně důkladně prověřujeme. Po montáži Vám tepelné čerpadlo přijede předat další technik a ujistí se, že jste s realizací spokojení.

Musím o čerpadlo nějak pečovat?

Nemusíte, postaráme se Vám o něj my. Čerpadlo je stroj a k tomu aby vydrželo sloužit co nejdéle, potřebuje pravidelný servis. Sami víme, že čas letí jako voda, proto se Vám v pravidelných intervalech ozveme, abychom se domluvili na servisní prohlídce.

Zajímá vás něco dalšího?

Neváhejte se na nás obrátit, klientské centrum je Vám k dispozici.

Fototermické panely vs. fotovoltaické panely

Specializujeme se na instalaci vysoce účinných termických solárních panelů s účinností až 68 %, což je výrazně více než u fotovoltaických panelů, které mají účinnost kolem 20-23 %. Využijte možnost čerpat dotace z programu Nová zelená úsporám až do výše 70 000 Kč a začněte šetřit na nákladech za energie.

Solární termický ohřev vody s přitápěním

Solární termický ohřev vody s přitápěním je inovativní technologie, která využívá sluneční energii k efektivnímu ohřevu vody v domácnosti a zároveň přispívá k vytápění vašeho domu. Tento systém, jehož termické panely dosahují účinnosti až 68 %, přináší významné úspory na nákladech za energie a snižuje vaši závislost na konvenčních zdrojích. Navíc, díky programu Nová zelená úsporám, můžete na pořízení tohoto systému získat dotaci 60 000 Kč.

Konstrukce pro solární panely na ohřev vody

Naše solární panely lze instalovat na šikmou střechu nebo na zem na konstrukci s náklonem 45 stupňů, což zaručuje maximální flexibilitu a efektivitu. Kontaktujte nás a získejte dotace až 70 000 Kč.

Trubicové solární kolektory

Zajímá vás, proč jsou trubicové solární kolektory lepší než ploché? Na naší stránce se dozvíte, jaké výhody vám naše trubicové kolektory přinesou – od vyšší účinnosti a lepší izolace až po snadnou instalaci a elegantní design.

Banner 81energy