Praha a Čechy
Brno a Morava
Ostrava a Slezsko
Plzeň a Karlovy Vary
Hradec Králové
České Budějovice
Domů / Dotace na ohřev vody

Dotace na solární ohřev vody do domácnosti

Vítejte na stránkách 81heat.cz, kde se specializujeme na instalace solárního termického ohřevu vody, který vám může pomoci významně snížit vaše náklady na energie a zároveň přispět k ochraně životního prostředí. Naše firma poskytuje špičkové solární termické kolektory s účinností až 68 %, to z nás dělá lídry v oboru.

Díky státnímu programu Nová zelená úsporám a jeho variantě Nová zelená úsporám Light, můžete nyní získat dotace na instalaci solárního ohřevu vody, díky čemuž je investice ještě zajímavější. Program je určen zejména pro seniory a domácnosti s nižším příjmem, a nabízí finanční podporu, která může pokrýt velkou část nákladů na nové instalace.

V 81heat.cz nejenže poskytujeme technické řešení na míru vašim potřebám, ale zároveň vám pomůžeme s celým procesem získání dotace na ohřev vody – od přípravy dokumentace až po konečnou instalaci. S námi je celý proces snadný a bezstarostný. Stačí nás kontaktovat a my se o vše postaráme.

Dotace na ohřev vody s využitím programu Nová zelená úsporám Light

Dotace na ohřev vody s využitím programu
Nová zelená úsporám Light

Nová zelená úsporám Light představila program, díky kterému je možné využít dotace na ohřev vody solární energií pro domácnosti po celé České republice. Tento program je zvláště zaměřen na podporu energeticky úsporných opatření v rodinných a bytových domech, to zahrnuje i instalace solárních termických systémů pro ohřev vody.

Klíčové informace o programu Nová zelená úsporám Light:
Program je určen primárně pro nízkopříjmové domácnosti a seniory, kteří jsou často nejvíce zasaženy nárůstem cen energií.

Výše dotace na ohřev vody: Dotace může pokrývat velkou část nákladů na novou instalaci solárního ohřevu vody s novým bojlerem až do výše 70 000 Kč.
Podmínky pro získání dotace na ohřev vody: Žadatelé musí splňovat podmínky vypsané dotačním programem Nová zelená úsporám Light. Nevíte, zda podmínky splňujete?

Zavolejte nám a zjistíme,
zda podmínky splňujete:

+420 212 242 512
Proces žádání dotace na ohřev vody: Dotaci je možné zažádat pouze elektronicky, přičemž celý proces je dozorován bezplatným poradenstvím poskytovaným zkušenými poradci z místních akčních skupin (MAS) a energetických konzultačních středisek (EKIS a m-EKIS), kteří zájemcům pomáhají od začátku do konce.

Program Nová zelená úsporám Light je nejen skvělou příležitostí pro získání dotace na ohřev vody a tím snížit investici do termického ohřevu vody, ale také využít obnovitelné zdroje energie.
Dotace na ohřev vody s využitím programu Nová zelená úsporám Light

Jak získat dotace na solární ohřev vody?

Získání dotace na solární ohřev vody může znít jako složitý proces, ale s naší pomocí to bude snadné a bezproblémové. V 81heat.cz vám nabízíme komplexní služby od instalace solárního ohřevu vody až po asistenci při získávání státních dotací. Zde je stručný návod, jak na to:
Dotace na ohřev vody: Krok 1
Zavolejte nám. Kolegyně na technické podpoře vás seznámí s možnostmi a výhodami solárního ohřevu vody. Provedou vás možnostmi, které se nejvíce hodí k vaší situaci a vysvětlí vám, jak je možné maximálně využít dostupné dotace na ohřev vody. Zároveň s vámi domluví termín návštěvy technického zástupce.
Doklady pro čerpání dotace na ohřev vody: Krok 2
Pokud splňujete podmínky programu Nová zelená úsporám Light sdělíme vám, jaké dokumenty budou pro vyřízení dotace potřeba a jaké bude Státní fond životního prostředí vyžadovat. Nebojte se, náš kolega obchodní zástupce vám případně pomůže s přípravou a podáním žádosti. Pokud potřebujete založit identitu nutnou pro přihlášení do AIS SFŽP, pomůže vám i s tím.
Návrh instalace solárního termického ohřevu vody: Krok 3
Během schůzky s naším technickým obchodním zástupcem projdete zároveň možnosti instalace ohřevu vody, domluvíte se na umístění technologií, trasování potrubí, umístění elektrického bojleru a dalších prvků nutných k bezproblémovému chodu. Na místě vytvoří fotodokumentaci projektu a následně společně počkáme na kladné vyřízení dotace na ohřev vody a vyplacení částky určené k instalaci technologie.
Instalace solárního ohřevu vody: Krok 4
Po vyplacení dotace na ohřev vody na váš bankovní účet provedeme instalaci termického ohřevu vody dle fotodokumentace opatřené kolegou obchodním zástupcem. Po zaškolení do systému a kontroly funkčnosti vám následně hotové dílo předáváme.
Podpora po instalaci: Krok 5
I po úspěšné instalaci zůstáváme k vašim službám. V případě dotazů jsou vám následně k dispozici opět naše kolegyně na zákaznické podpoře.
Teď už stačí nás kontaktovat a těchto 5 kroků společně uskutečnit ☺️
Zavolejte nám na:
+420 212 242 512
Proč zvolit instalaci solárního ohřevu vody od 81heat?

Proč zvolit instalaci solárního ohřevu vody od 81heat?

Specializujeme se na poskytování komplexních řešení, a to na instalaci solárních termických panelů na ohřev vody, které jsou efektivním a ekologickým způsobem, jak snížit výdaje za energie. Naše služby zahrnují celý proces od konzultace až po instalaci a následnou podporu.

Ať už se jedná o kolegyně na zákaznické podpoře, obchodní zástupce v terénu, nebo montážní týmy, vždy se setkáte s profesionálním a odborným jednáním. Dotaci na ohřev vody využijte, my vám pomůžeme!

Používáme pouze nejmodernější technologie a materiály, které zajišťují dlouhou životnost a maximální efektivitu vašeho nového systému. Naše solární kolektory dosahují účinnosti až 68 %.

Získání dotace na ohřev vody může být náročné, ale s naší pomocí to nemusí být stresující. Pomáháme od vyplnění požadovaných formulářů po zajištění veškeré dokumentace potřebné pro schválení dotace. Naše zkušenosti a znalostí dotací nám umožňují maximalizovat vaše šance na úspěšné získání finančních prostředků.

Kontaktujte nás a čerpejte dotaci na ohřev vody

Pro více informací nás kontaktujte telefonicky, mailem, nebo kontaktním formulářem. Rádi vám pomůžeme s celým procesem získání dotace na ohřev vody
Zavolejte nám na:
+420 212 242 512
Pošlete e-mail na:
[email protected]
Vyplňte kontaktní formulář:

Banner 81energy